Malice Mizer

Malice Mizer - Chinurareta Kajitsu

12. listopadu 2012 v 20:51 | Tina
Takový vzpomínky na ještě nevinný a klidný období anime a všeho tohodle...jinak video ♥ nikdy mě nepřestane bavit se dívat na tu bizarnost.

Malice Mizer info

5. listopadu 2009 v 21:50 | T!na-chan トン!はチャン
Malice Mizer byla visual kei skupina. Založil jí Közi a Mana roku 1992. Jejich název je podle ang. malice a misery, na otázku ''Co je to člověk?' jako odpověď ''Člověk není nic, jenom ztělesněná zlomyslnost a utpení. Malice Mizer byla nejen úžasná pro svojí hudbu, ale i pro jejich živá vystoupení. Byli také jedineční pro své kostými.

1992-1994 Tetsu-éra → Mana (kytara), Közi (kytara),Yuki (bas. kytara), Gaz (bicí) a Tetsu. ze skupiny odešel Gaz a místo něj přišel nový bubeník Kami. Krátce po něm odešel i Tetsu.

1995-1999 Gackt-éra → Jeho místo roku 1995 doplnil dokonalý vokalista Gackt. Po jeho příchodu Malice Mizer změnila image na historickou a plnou barev. Jejich popularita velmi vzrostla. Ale v roce 1999 skupinu opouští Gackt a krátce po jeho odchodu zemře bubeník Kami, na rakovinu. (Doufejme, že v klidu odpočívá, chudák.) Skupinu to hodně zasáhlo a proto se rozhodnou Kamiho nikdy nanahradit někym jiným.
1999-2000 Klaha-éra → Do skupiny přijde místo Gackta nový zpěvák Klaha. A jejich look se znovu změní, tentokrát ho vystřídá tvrdší, styl gothic a heavy metal. Když vydají sé poslední album, nadobro se bohužel rozejdou.

Prosím nekopírovat! Sepsala jsem to téměř sama.
inspirace : wiki a Kyoukounobaka
 
 

Reklama