Srpen 2012


28. srpna

28. srpna 2012 v 0:41 | Tina
Dneska je Tvůj den...18...všechno nejlepší...

Celeste Buckingham - Hello Stranger

27. srpna 2012 v 12:45 | Tina |  Ostatní hudba
Úplně mě překvapilo, že se Celeste, tak proslavila, když její novej klip na YT viděli už 4 mil. lidí, neuvěřitelný. Jedno je ale vtipný, vždycky když se od nás někdo v poslední době proslaví, tak nepochází z Čech :D ale je úžasná ♥ a proto sem dávám jednu její písničku, kterou možná neznáte. Nemá zatim oficialní klip, tak možná jí až někdy v budoucnu uslyšíte v radiu.


Cool boys

17. srpna 2012 v 22:42 | Tina |  Obrázky


Zase o kousek blíž

13. srpna 2012 v 22:15 | Tina |  O mě
Zdravím,
konečně jsem se sem odhodlala jít. Mezi tím, co jsem tu nebyla se všechno podělalo ještě víc. Já si jedu odpočinout pryč od města a postiženejch lidí tady a mezi tim přijdu o dalšího tvora, co mi pomáhá dejchat. Když jsem vylezla na skálu, abych zavolala mámě jak se má, tak mi řekne, že omylem zavřela Yukiho (muj kocourek) v mým pokoji a nechala otevřený okno. Vypad. Nevěřila jsem tomu, nešlo to, dokonce na mě začala ječet, že byl k ničemu a další hnusný věci, to můj řev prohloubilo, ani sem nedokázala mluvit. Říkala mi že dole nebyl, tak že to asi přežil z 10. patra, věřila jsem tomu, byl totiž huběňoučkej...Měla jsem zkaženou náladu do konce pobytu, ještě když mě nikdo nepodržel.
Máma pro mě po 10-ti dnech přijela, celou cestu domů jsem plánovala jak ho večer půjdu najít...to sotva...tahám věci, když v tom se podívám pod vchod a tam leží mrtvej Yuki. Máma kolem něj chodila tejden a nevšimla si že tam umírá...začínám věřit tomu že jsem osudem prokletá, ani v ty lepší časy už nedokážu doufat.

Zažil sis toho tolik, nakonec sis mě našel venku
a já ti dala život jenom dva roky, doufám že se
máš v nebi dobře, miluju tě, chybíš mi :'(