Květen 2012

Pomoc psům

25. května 2012 v 18:43 | Tina |  Ostatní
Dneska jsme byli se psem na veterině, protože jsme jí objevili malou bouli na břiše. Ťapce našli ty boule dokonce dvě, nádory mléčný žlázy, ale za 14 dní jí je odstraní, a prej by se neměli znovu objevit, když se ale objeví, bude to špatný :( ... budu doufat.
Ale píšu sem, protože chci udělat reklamu pro dobrou věc. V čekárně tam byl plakát o chrtech z VB a Irska, které nechávají majitelé po jejich běžecké kariéře utratit. Jejich krutej osud ale vzala do rukou česká organizace, která je sem vozí a nabízí k adopci. O něčem takovém sem slyšela před nějakou dobou, ale teď sem si to vyhledala a úplně mi je z toho na nic. Jak můžou bejt takový svině. Takovýhle psi by si zasloužili strašnou lásku, najdou se tam i roční psi, ale většinou psi kolem 5-6 let. Byla bych moc ráda, kdyby jste se aspoň podívali na některou z těhle dvou stránek a kdyžtak to poslali dál.

http://adopcechrtu.eu/

http://www.chrtivnouzi.cz/


chrti5-200x200.jpg (200×200)

Jean Dutourd

13. května 2012 v 0:14 | Tina ティナ |  O mě
Pomyšlení, že nejsme ničím člověku, jemuž jsme byli vším, je obzvláště bolestné. To už člověk netrpí pouhou žárlivostí, tady je zraňována sebeláska...