Listopad 2011

Něco málo z posledních pár dnů

17. listopadu 2011 v 21:25 | Tina ティナ |  O mě
Vážně se nechápu, pořád se nudim, nebaví mě to na netu ale sem zajít prostě nemůžu, sem líná párkrát kliknout =.=. Jsem fakt ráda, že už tu zas jsem, i když asi ne na moc dlouho (kéž jo). Mno napíšu vám pár stručných vět o mým životě :D (=nuda). Začnu, tim jak sem tu nebyla přes měsíc.

Tak stalo se asi za prví to, že jsem byla na měření tlaku, protože mi na 17-ti letý prohlídce v září zjistili nějak vyšší tlak a tak mě tam objednali. No jenže sem netušila, jaký ponížení to bude XDD... Sedím v čekárně s matkou, a najednou se ozve "Další!" tak jdu dovnitř, celkem vysmátá, ale ospalá, protože to bylo od 8 hodin (ale zase místo školy XD). Vevnitř doktor a že prej kolik mi je, tak jsem mu řekla že 17 a on ať zavolám mámu, že se mnou musí bejt vevnitř, nechápala sem (teda jo, ale nechtěla sem XD). Doktor byl plnej humoru, paráda a teď "Sundej si triko a podprsenku" :DDDDDD ááááááá já ho úplně přemlouvala, protože máma mě neviděla od dob dětských let a teď před dědkem a ještě mámou =.='' to bylo děsný!! Jsem tam musela ležet s nima venku a on mě mazal nějakým gelem a přejížděl mi po hrudi takovým sráčem, prej sem extra zdrává (nepřijdu si tak), no a dal mi ten 24-hodinovej měřič tlaku, se kterým sem byla samozřejmě celej den doma a musela s nim i spát, děs jako XD. Vysokej ani nízkej tlak nemám, i když se mi hlava furt točí a nevyjdu bez chcípnutí kopec, ale tak aspoň že sem podle výsledků v poho. Tak to byla asi první děsná věc a teď ta druhá, věci mezi těmahle dvěma událostma si nepamatuju.

Takže uběhne čas ~ a já si hraju se svěřenou potkanicí, která mi nedávno odešla k pánovi T-T... No a položim si jí na psací stůl a ona běhá běhá po notebooku běhá a teď koukám, proč mi noťas eX a on pochcanej od Máši. Mě málem kleplo, jsem to otočila, fénovala vytírala, ale bylo to k ničemu, ještě k tomu se to stalo v pátek večer a v sobotu byl svátek =.=. Takže to tam matka odnesla až v pondělí a samozřejmě že celou tu power destičku museli vyměnit za "pouhých" 1400 Kč, který mi matinka připomíná dost často XD. Oprava trvala snad 14 dní a já po celej ten čas musela bejt na starý shitce, ale přežila sem a teď už ho mám ♥.

A do třetice všeho dobrýho a špatnýho. Poprví jsem spala u svýho kluka :D (od dob co jsme spolu - 3.1.2011 - spal vždycky jenom on u nás, kvůli svýmu tátovi) no a poznala jsem jeho sladkou sestřičku Nelinku :D. Ona je taková malinká 6-ti letá holčička. Ale o to nejde... jde o to, že sem se jí strašně začala líbit, od vzbuzení, kdy už se otrkala, namalovala mi obrázek, jsme si hráli XDD. Oblíkali papírový panenky, hrály hry atd. Jenže pak jsem musela jít a dozvěděla jsem se, že druhej den po mě brečela, že mě má ráda a proč jsem šla pryč XDD. Taky jí mám ráda ^^


Bože to byla krása se vypsat,úplně jako by se mi ulevilo.

Ještě něco, v posledních dnech se mi zdálo o vraždách XD. Jednou, že jsem zabila svýho kluka a nějakou holku. Strčila jsem je z obrovskýho baráku, protože mi řekli že vyjdou, ale mě nedošlo, že asi nevyjdou a strčila Jsem je. Viděla jsem je letět a dopadnout, hroznej sen, takovou depresi sem v tom snu měla XD, ještě že to byl jenom sen. No a včera se mi zdálo, že jsem nějaký ženský uřízla omylem ucho, a když sem si uvědomila, že se bude chtít pomstít, čapla jsem jí za vlasy, za krk a škrtila jí pod vodou takovou dobu, že sem to ukončila po 15 minutách a ona stále živá... nevim kde nakonec skončila.
Doufám že se ve mě neprobouzí vrah XD, možná to je školou, docela mě serou všichni tam, spratci nevychovaný. Ještě bych sem hodila něco o Vánocích ale to asi v dalším článku, bylo by toho moc, už tohle bude asi můj nejdelší článek, snad to někdo bude číst, a když ne? Tak ne ... XD

Tenhle obrázek je od Eroki pro mě, fakt se jí poved, ty umělecký barvy <3 :D

Neko Design

17. listopadu 2011 v 20:26 | Tina ティナ |  Desingy
Hii po dlouhý době! :D
Jsem to ale trapná, že sem nic nenapíšu takovou dobu a novej design udělám XD. Jenže mě napad takovej nápad, když sem zas uklízela v notebooku, na tenhle design a tak sem ho prostě udělat musela. Obrázek samozřejmě neni můj (viz. zápatí stránky) ale ty kraviny napsaný tam a "chytrý rozdělení" = (ten nápad) je moje :DD aspoň něco. Moc mě ale nenapadalo, co tam napsat, tak na konec tohle jednoduchý, čemu rozumí každej. Ona tak ďábelsky svůdně kouká, úplně vidim jak to oba řikaj, on takovje stydlivej a ona pravej opak XD. (pokud to nejsou dvě holky)